Chemické peelingy

peeling01 Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Chemické peelingy Laboratoires Renophase

Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu – HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xantan a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Kromě toho se v něm aktivní léčebné látky stabilizují a nedochází k jejich změně působením kyslíku. Hydrogel je pak postupně uvolňuje v hlubších vrstvách kůže. Tato vlastnost hydrogelu umožňuje obohatit recepturu chemických peelingů laboratoří Renophase o další aktivní látky kromě zmíněné kyseliny glykolové. Díky tomu se mohou jednotlivé receptury věnovat konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd.

Druhy peelingů

RenewLift

Peeling vhodný pro povadlou pleť a pleť s vráskami. Peeling má liftingový účinek,zmírňuje a odstraňuje vrásky

Před ošetřenímPo ošetření
RenewLift_predRenewLift_po

Reprogrammation

Peeling vhodný pro devitalizovanou, stresovanou pleť, pleť změněnou v menopauze, pleť po porodu

Před ošetřenímPo ošetření
Reprogrammation_predReprogrammation_po

Dépigmentant

Peeling vhodný k ošetření pigmentací různého původu

Před ošetřenímPo ošetření
Depigmentant_predDepigmentant_po

Kératorégulateur

Tento peeling je vhodný pro léčbu akné a seborey. Dlouhodobě reguluje tvorbu kožního mazu.

Před ošetřenímPo ošetření
Keratoregulateur_predKeratoregulateur_po

RenewCollagens

Peling vhodný pro revitalizaci pleti. Stimuluje kolagenový metabolismus a tak obnovuje tvorbu přirozeného kolagenu v pokožce.

Před ošetřenímPo ošetření
RenewCollagens_predRenewCollagens_po
Navrat na domovskou stranku TOPlist