Prodlužování řas JB Lashes

prodlužování řas

Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas.

Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

Nejčastější otázky ohledně prodlužování řas

Z čeho jsou JB LASHES řasy vyrobené?

Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly zcela přirozeně. Řasy JB LASHES jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar. S pomocí nanotechnologie firma JB COSMETICS vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB LASHES se vsakuje domikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních adhesiv JB LASHES zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, ty zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

Jedná se o SEMIPERMANENTNÍ nebo PERMANENTNÍ prodlužování řas?

JB LASHES pochází z USA, stejně jako první lídři této technologie prodlužování řas. Tato metoda – tj. řasa na řasu – se celosvětově nazývá Semipermanent Eyelash Extensions – tedy Semipermanentní prodlužování řas. Jedná se o nejvýstižnější název, protože výraz PERMANENTNÍ by v této souvislosti znamenal, že jednou aplikované řasy Vám vydrží po celý život. A to - vzhledem k tomu, že růstový cyklus řasy je dva až tři měsíce – není možné. SEMIPERMANENTNÍ je tedy správné a celosvětově respektované označení této metody.

Mohu na tyto prodloužené řasy použít černou řasenku?

Jedinou černou řasenku, kterou můžete použít na JB prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit od své JB designérky ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k narušení lepidla z prodloužených řas a tím odpadnutí JB řasy.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené JB LASHES řasy stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože vlastní řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se 3 až 4 týdenní interval doplňování, aby řasy vypadaly stále plné.

Co dělat, když má klientka řasy bledé?

Doporučujeme řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací...

Poškozuje prodloužení řas vlastní řasy?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků JB COSMETICS, aby byla zaručena nezávadnost. Nicméně neodborné provedení, kde nebyla dodržena pravidla bezpečné aplikace, bohužel vlastní řasy poničit může.

Navrat na domovskou stranku TOPlist