Apollo – redukce tuku

TriPollar™ od společnosti Pollogen™

Jedinečná technologie která umožňuje četná ošetření – s jistotou, příjemně a bezbolestně, s okamžitým výsledkem a dlouhodobým účinkem:

apollo01

 

Rychlé a snadné ošetření

TriPollar™ představuje jemnou a ohleduplnou alternativu k plastickým operacím. Dá se použít na každý typ kůže. Účinky regenerace kolagenu a odbourání tuku jsou klinicky prokázány. Standardní ošetření obnáší 6-8 sezení v trvání 20 – 40 minut podle velikosti ošetřované části těla. Způsob a technika ošetření se dá lehce a rychle naučit. Není zapotřebí žádný spotřební materiál.

Nová definice RF (radiofrekvenční ) technologie !

RF-technologie TriPollar™ pracuje na principu přeměny vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii která působí v tkáních. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polarním technologiim dosahuje TriPollar™ pomocí 3-polů řízených speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži. Tímto způsobem se dosáhne jeho tepelného působení v povrchových i hlubokých vrstvách kůže.

Soustředěná energie pro lepší výsledky

TriPollar™ od společnosti Pollogen™ představuje RF-technologii třetí generace. Prostřednictvím tří a více elektrod dodává bezbolestně soustředěnou energii do dermálních a podkožních vrstev. Tato energie se soustředí výhradně do ošetřovaných vrstev a nechává povrch pokožky netknutý.

Takto soustředěná energie umožňuje účinější působení a viditelné výsledky jíž po prvním sezení. Zároveň není zapotřebí tak velký přisun energie a ošetření je tedy příjemné a bezbolestné. Klinické a histologické studie prokázaly pozitivní vliv technologie TriPollar™ na regeneraci kolagenu a uvolnění tuku nashromážděného v buňkách.

Tvarování těla pomocí technologie TriPollar™

RF-energie TriPollar™ zahřívá tukové buňky, zrychluje metabolismus a zmenšuje tak jejích objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučování tuku z tukových buněk a ten se následně odvádí krevním a lymfatickým oběhem. Nastává tak očekávaný efekt snížení tukových zásob, zmenšení objemu a vyhlazení celulitídy.

Vypnutí obličejových kontur pomocí technologie TriPollar™

Kožní vlákna – kolagen a elastin jsou vytvářena fibroblasty. Jakmile je zahřejete, stáhnou se a kůže se pomocí jejich kontrakce vypne a vyhladí. Zároveň se zrychlí metabolismus fibroblastů, které následně tvoří více kolagenu. Výsledkem je pevnější kůže s mladistvým vzhledem.

Vyhlazení kůže v pase po osmi ošetření, jeden měsíc po ukončení ošetření
vypnuti_predvypnuti_po
PředPo 1 ošetřeníPo 6 ošetření
apollo_predapollo po prvni pouzitiapollo po sesti pouziti
Dr. Alex Levenberg, Tel Aviv, Israel

 

Stav po 3 ošetření
PředPo
apollo_predapollo po pouziti

 

Stav po 6 ošetření
PředPo
apollo_predapollo po pouziti

 

Stav po 6 ošetření
PředPo
apollo_predapollo po pouziti
Navrat na domovskou stranku TOPlist