Simone Mahler

Profesionální dermokosmetika

simone_mahler

Simone Mahlerje značkou profesionální dermokosmetiky vytvořené v Bordeaux v roce 1946. Nese jméno své zakladatelky, doktorky medicíny, výjimečné ženy, jejíž vášeň pro krásu se nadala nikdy popřít. Základní myšlenkou této dermokosmetiky je fakt, že každá žena, rovněž každá pleť, potřebuje individuální péči a přístup. Klientkám je tak předepisován osobní "recept na krásu" šitý na míru, kdy ve spojení profesionálních dermooštření a pravidelné doporučené domácí péče, jsou viditelné výsledky garantovány.


Ošetření pleti

Stejně jako každá žena je jedinečná, i jednotlivé pleti potřebují individuální přístup. Kosmetika Simone Mahler nabízí širokou škálu ošetření, které se zaměřují na jednotlivé problémy jako je akné, vrásky, povadlá pleť, pigmentace, unavená pleť bez života... Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření.

Purifiant Express
Čistící ošetření pro mladou smíšenou pleť, která má tendenci k mastnotě. Po ošetření je pleť matná, zářivá, zjemněná pokožka.

Cleanodermie
Intenzivní čistící ošetření pro mastnou pleť aknózní, asfyktickou.Výsledkem je zdravá pleť, stáhnuté póry, jasná barva pleti.

Oligolift
Modelážní ošetření na bázi oligo-elementů s rozjasňujícím, vypínacím, hydratačním efektem. Pokožka je vláčná, absolutně pokojná. Účinek je dlouhotrvající.

Prestige
Globální ošetření pro omlazení a rozzáření. Zažijete masážní techniky zad, rukou, chodidel plynulou obličejovou reflexologii. Exkluzivní ošetření přináší maximální uvolnění a pohodu.

Expert Micro-dermabrasion
Ošetření na obnovu pokožky.Peeling působí chemicky a mechanicky. Vhodné spojit s Actilift programem. Jemné vrásky jsou vyhlazené, zrno kůže zjemněné.

Preventif
preventívní protivráskové ošetření, pro pleť vystavovanou vnějším agresiím. Po ošetření je pleť intenzívně hydratovaná bez pocitu mastnoty.

Revitalisant
Intenzivní liftingové ošetření. Vrásky jsou jemné, obrysy tváře napnuté, ovál tváře vyformovaný.

Liftoplastie
Intenzívní zpevnění pleti. Díky modelační masce a gázové bandáži se ovál tváře opět vyformuje.

Blanc
Ošetření na bázi stabilizovaného vitamínu C, na zjemnění pigmentací a pro zářivost pleti.

Hydroplastie vitaminée
Vitamínové hydratační ošetření pro všechny typy pleti, na regeneraci epidermy.

Hydroplastie intense
Reparuje, revitalizuje a hydratuje velmi suchou pleť.Výsledkem je zdravá jasná pleť.

Na závěr každého dermoošetření je klientce aplikována maska s biostimulačním laserem, která působí protizánětlivě, zklidňuje podráždění a má liftingový účinek. Je zahrnuta v ceně ošetření.


Tělové ošetření

Protože každá žena je jedinečná a zaslouží si osobní přístup, Simone Mahler vypracovala specifická ošetrení těla na základě metod testovaných v Pilotních Centrech krásy Simone Mahler

Gommage au Micro sel
Exfoliační a energizující starostlivost. Přínos oligo-elementů a minerálních solí. Aktivuje se látková výměna pokožky. Pokožka je vláčná, hydratovaná a extémně hladká.

Gommage remodelant
Exfoliační modeláž pro zjemnění pokožky. Intenzivně hydratuje a zpevňuje.

J´amb Tonic
Tonizující ošetření nohou. Zlepšuje povrchovou cirkulaci, odstraňuje pocit těžkých nohou.

Soin du dos
Čistící ošetření problémové pokožky zad.

Soin du buste
Zpevňující ošetřeníe poprsí.Vylepší pružnost podporného tkaniva, hydratuje a tonizuje.

Algal minceur
Zeštíhlující ošetření, eliminace toxinů, úbytek cm už po prvním ošetření.

Soin Plaisir d´Orient
Relaxační modeláž inspirovaná Ajurvédou Modeláž s teplým olejem, na přinavrácení energie,vitality a pohody. Dotvoření atmosféry "hudba, svíčky, esenciální oleje"

Soin Equilibre élasto-lissant
Globálně harmonizující modeláž. Spojení 5 tradičních východních technik. Poskytuje pocit uvolnění a pohody. Emocionální aspekt tohoto ošetření je nejdůležitější.

Cryo minceur
Zeštíhlující drenážní ošetření, zmírňuje celulitídu,zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, zpevňuje tkanivo.

Cellu-detente
Ošeření spojující zeštíhlení a relax s mořskými řasami a Guaranou. Stimulační a relaxační manuální techniky, lokální teplé bahenní zábaly. Intenzivní relaxace, celulitída zmírněná.

Navrat na domovskou stranku TOPlist