Soins pour hommes

Péče pro muže

Skutečnost, že kosmetická péče je výhradně určena pro ženy, je bohužel silně zakořeněna v podvědomí valné většiny mužů. Opak je samozřejmě pravdou. Pokožka mužská vyžaduje neméně důkladnou péči ve srovnání s ženami. Již kvůli velice častému podráždění z pravidelného holení, častému spálení pokožky obličeje (v důsledku absence jakýchkoli ochranných faktorů), nutno zmínit i častý stres spojený s životy otců živitelů, který se na pokožce tváře nutně podepisuje. Proto institut Soin připravil speciální péči pro muže. Jelikož každý muž má jiné představy a požadavky, připravil institut Soin několik variant ošetření. Na své si tak přijdou jak klienti, kteří preferují spíše nutné a potřebné, stejně tak spokojeni budou ti, kteří při ošetření očekávají relaxaci a nadstandardní péči. Při ošetření je používána velice kvalitní francouzská dermo-kosmetika Simone Mahler. Klienti mají v institutu zaručené naprosté soukromí, nestane se tedy, že by se střetli s jiným klientem, ba dokonce s klientkou. Je pro nás velmi důležité, aby se muži cítili dobře a spokojeně, a zbavili se tak zbytečných předsudků.

Institut Soin připravil následující péči pro muže

Purifant

Péče pro muže, kteří vyžadují pouze pravidelnou, nutnou péči o pleť. Ošetření zahrnuje očištění pleti, peeling, důkladné vyčištění, biostimulační laserovou masku (zklidní pokožku po čištění a zároveň působí proti akné a vráskám), závěrečný krém. Délka ošetření je 30-45 minut.

Purifant de luxe

Již z názvu vyplívá, že ošetření je vhodné pro klienty, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným. Péče je ve srovnání s ošetřením Purifant doplněna o specifickou masáž Simone Mahler ( relaxační, okysličující, s vhodným sérem) . Kůra je vhodná rovněž pro klienty s mírně problematickou pokožkou. Délka ošetření je 1 – 1 a půl hodiny.

Forfait sur mesure

V překladu Balíček na míru. Péče sestavena přímo na přání klienta. Délka a cena ošetření závisí na požadované péči, s výslednou cenou bude po předchozí konzultaci klient obeznámen ještě před ošetřením.

Navrat na domovskou stranku TOPlist